293D155X5025B2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 1.5UF 25V 5% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
293D155X5025B2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 1.5UF 25V 5% 1411
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
4.6 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.11mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
1.5µF
Pakend/ümbris :
1411 (3528 Metric)
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C