293D106X5010B2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 10UF 10V 5% 1411
Kondensaatorid
Tootja number:
293D106X5010B2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 10UF 10V 5% 1411
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
2.5 Ohm
Kõrgus – istuv (max) :
0.083" (2.11mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
10µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C