199D685X06R3A6V1 Vishay Sprague CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D685X06R3A6V1
Kirjeldus:
CAP TANT 6.8UF 20% 6.3V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.376" (9.61mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
6.8µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C