199D684X9035A2V1 Vishay Sprague CAP TANT 0.68UF 10% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D684X9035A2V1
Kirjeldus:
CAP TANT 0.68UF 10% 35V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.100" (2.54mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.280" (7.11mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
0.68µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C