199D475X06R3A1V1 Vishay Sprague CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D475X06R3A1V1
Kirjeldus:
CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.100" (2.54mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.280" (7.11mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
4.7µF
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C