199D474X0035A9V1 Vishay Sprague CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D474X0035A9V1
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 0.47UF 20% 35V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.398" (10.12mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
0.47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
seeria :
TANTALEX®, 199D
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C