199D335X9016A9V1 Vishay Sprague CAP TANT 3.3UF 10% 16V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D335X9016A9V1
Kirjeldus:
CAP TANT 3.3UF 10% 16V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.398" (10.12mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3.3µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C