199D226X9020D6V1E3 Vishay Sprague CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D226X9020D6V1E3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.498" (12.66mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
20V
seeria :
TANTALEX®, 199D
Suurus/Mõõdud :
0.236" Dia (6.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C