199D226X0020D6V1E3 Vishay Sprague CAP TANT 22UF 20V 20% RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D226X0020D6V1E3
Kirjeldus:
CAP TANT 22UF 20V 20% RADIAL
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.498" (12.66mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
22µF
Pinge – nimiväärtus :
20V
Suurus/Mõõdud :
0.236" Dia (6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C