199D154X0035AXV1 Vishay Sprague CAP TANT 0.15UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D154X0035AXV1
Kirjeldus:
CAP TANT 0.15UF 20% 35V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.100" (2.54mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.340" (8.64mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
0.15µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C