199D105X9025A5B1 Vishay Sprague CAP TANT 1UF 10% 25V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
199D105X9025A5B1
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 1UF 10% 25V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.125" (3.18mm)
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
seeria :
TANTALEX®, 199D
Suurus/Mõõdud :
0.173" Dia (4.40mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C