195D225X9050Y4T Vishay Sprague CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2910
Kondensaatorid
Tootja number:
195D225X9050Y4T
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2910
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.079" (2.00mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
2.2µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2910 (7227 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
50V
seeria :
TANTAMOUNT®, 195D
Suurus/Mõõdud :
0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C