195D105X5016C4T Vishay Sprague CAP TANT 1UF 16V 5% 0905
Kondensaatorid
Tootja number:
195D105X5016C4T
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 1UF 16V 5% 0905
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.055" (1.39mm)
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
1µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
0905 (2114 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
16V
seeria :
TANTAMOUNT®, 195D
Suurus/Mõõdud :
0.087" L x 0.045" W (2.21mm x 1.14mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C