173D685X0004U Vishay Sprague CAP TANT 6.8UF 4V 20% AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
173D685X0004U
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 6.8UF 4V 20% AXIAL
RoHs olek:
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
Mahtuvus :
6.8µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
4V
seeria :
TANTALEX®, 173D
Suurus/Mõõdud :
0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C