150D686X9015R2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D686X9015R2BE3
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ebaõnnestumise määr :
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
General Purpose
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
68µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
15V
seeria :
TANTALEX®, 150D
Suurus/Mõõdud :
0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C