150D396X9015R2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 39UF 10% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D396X9015R2BE3
Kirjeldus:
CAP TANT 39UF 10% 15V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
39µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
15V
Suurus/Mõõdud :
0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C