150D275X0006A2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 2.7UF 20% 6V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D275X0006A2BE3
Kirjeldus:
CAP TANT 2.7UF 20% 6V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
2.7µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
6V
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C