150D226X0010B2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 22UF 20% 10V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D226X0010B2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 22UF 20% 10V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
22µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
10V
Suurus/Mõõdud :
0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C