150D184X9020A2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 0.18UF 10% 20V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D184X9020A2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 0.18UF 10% 20V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
0.18µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
20V
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C