150D125X0015A2BE3 Vishay Sprague CAP TANT 1.2UF 20% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D125X0015A2BE3
Kirjeldus:
CAP TANT 1.2UF 20% 15V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
1.2µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
15V
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C