150D107X9015S2T Vishay Sprague CAP TANT 100UF 10% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D107X9015S2T
Kirjeldus:
CAP TANT 100UF 10% 15V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
100µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
15V
Suurus/Mõõdud :
0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C