150D105X5015A2TE3 Vishay Sprague CAP TANT 1UF 5% 15V AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
150D105X5015A2TE3
Kirjeldus:
CAP TANT 1UF 5% 15V AXIAL
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
1µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
15V
Suurus/Mõõdud :
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C