SMF33A-E3-08 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 33V 53.3V SMF
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMF33A-E3-08
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 53.3V SMF
Mahtuvus @ sagedus :
198pF @ 1MHz
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
DO-219AB
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.3V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
Tarnija seadmepakett :
SMF
Töötemperatuur :
-65°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
3.8A