SMCJ70CA-E3/51T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ70CA-E3/51T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.8V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.3A