SMCJ30CA-E3/51T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ30CA-E3/51T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
48.4V
Pinge – rike (min) :
33.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
30V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AB (SMCJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
31A