SMBJ7.5CA-E3/51 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ7.5CA-E3/51
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Osa olek :
Obsolete
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
12.9V
Pinge – rike (min) :
8.33V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
7.5V
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMBJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
46.5A