SMBJ45CA-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ45CA-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
72.7V
Pinge – rike (min) :
50V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
45V
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMBJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
8.3A