SMBJ33CA-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ33CA-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.3V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMBJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
11.3A