SMBJ26A-E3/51 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ26A-E3/51
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Osa olek :
Obsolete
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
42.1V
Pinge – rike (min) :
28.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMBJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
14.3A