SMBJ15CA-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ15CA-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Osa olek :
Obsolete
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
24.4V
Pinge – rike (min) :
16.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
15V
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AA (SMBJ)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
24.6A