SMBG18CA-E3/52 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBG18CA-E3/52
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Osa olek :
Active
Pakend/ümbris :
DO-215AA, SMB Gull Wing
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
29.2V
Pinge – rike (min) :
20V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
18V
Tarnija seadmepakett :
DO-215AA (SMBG)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
20.5A