SMBG12CA-E3/52 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBG12CA-E3/52
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-215AA, SMB Gull Wing
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
19.9V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-215AA (SMBG)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
30.2A