SMAJ78CA-E3/61 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 78V 126V DO214AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ78CA-E3/61
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 78V 126V DO214AC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
126V
Pinge – rike (min) :
86.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
78V
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
3.2A