SMAJ36A-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ36A-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 36V 58.1V DO214AC
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
58.1V
Pinge – rike (min) :
40V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
36V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.9A