SMAJ170CA-E3/61 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ170CA-E3/61
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
275V
Pinge – rike (min) :
189V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
170V
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
300W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.09A