SMAJ100A-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 100V 162V DO214AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ100A-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 100V 162V DO214AC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AC, SMA
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
162V
Pinge – rike (min) :
111V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
100V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AC (SMA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
300W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
1.9A