SM15T12A-E3/57T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SM15T12A-E3/57T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
16.7V
Pinge – rike (min) :
11.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
10.2V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SM15T, TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AB (SMCJ)
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
90A