SA75A-E3/54 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA75A-E3/54
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 75V 121V DO204AC
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
121V
Pinge – rike (min) :
83.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
75V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.1A