SA51HE3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 51V 91.1V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA51HE3/73
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 51V 91.1V DO204AC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-204AC, DO-15, Axial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
91.1V
Pinge – rike (min) :
56.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
51V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-204AC (DO-15)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.5A