SA48HE3/54 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 48V 85.5V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA48HE3/54
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 48V 85.5V DO204AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
85.5V
Pinge – rike (min) :
53.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
48V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.8A