SA45C-E3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 45V 80.3V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA45C-E3/73
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 45V 80.3V DO204AC
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
80.3V
Pinge – rike (min) :
50V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
45V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.2A