SA36C-E3/54 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 36V 64.3V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA36C-E3/54
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 36V 64.3V DO204AC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-204AC, DO-15, Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
64.3V
Pinge – rike (min) :
40V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
36V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-204AC (DO-15)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
7.8A