SA26-E3/54 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 26V 46.6V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA26-E3/54
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 26V 46.6V DO204AC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
46.6V
Pinge – rike (min) :
28.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
26V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
10.7A