SA18HE3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 18V 32.2V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA18HE3/73
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 18V 32.2V DO204AC
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
32.2V
Pinge – rike (min) :
20V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
18V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
15.5A