SA13-E3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 13V 23.8V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA13-E3/73
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 13V 23.8V DO204AC
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
23.8V
Pinge – rike (min) :
14.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
13V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
21A