SA12HE3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 12V 22V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA12HE3/73
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 22V DO204AC
Osa olek :
Obsolete
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
22V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
22.7A