SA12CA-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SA12CA-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
19.9V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
500W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
25.1A