1.5SMC82A-E3/57T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 70.1V 113V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC82A-E3/57T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 70.1V 113V DO214AB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70.1V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
1.5SMC, TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
DO-214AB (SMCJ)
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.3A