1.5SMC82A-E3/57T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 70.1V 113V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC82A-E3/57T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 70.1V 113V DO214AB
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
113V
Pinge – rike (min) :
77.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
70.1V
seeria :
1.5SMC, TransZorb®
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.3A