1.5SMC27A-E3/57T Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5SMC27A-E3/57T
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 23.1V 37.5V DO214AB
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
37.5V
Pinge – rike (min) :
25.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
23.1V
seeria :
1.5SMC, TransZorb®
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
40A